Coffeec

Coffeec - energie kávy vždy po ruce

Nealkoholický nápoj z kávy a vody, bez cukru a konzervantů

Coffeec je káva upravená za studena macerací – Cold Brew Coffee, tedy káva zalitá studenou vodou, a to na víc než dvanáct hodin. Nápoj má nezapomenutelnou nahořklou chuť (podle speciální receptury Coffeefriends), a odlišuje se tím od standardních nakyslých projevů a nuancí jiných kávových Cold Brew nápojů.

 Co tedy charakterizuje Coffeeca? (čti kofíka)

  • intenzivní dlouhotrvající povzbuzující účinky
  • nezatěžuje organismus po požití
  • podporuje trávení
  • povzbuzuje činnost kardiovaskulárního systému
  • vhodný i při diabetických potížích.

Cold Brew Coffee všeobecně patří v současné době mezi nejšetrnější úpravy kávy a povzbudí i ty s labilními žaludky.

Je Cofeec právě pro vás?

Vzhledem ke své chuťové plnosti potěší milovníky kávy i labužníky.

 

Pokud jste aktivní a potřebujete dodat energii – při sportu, náročné práci, cestování, turistice, oslavách, plesech…

Coffeec vám pomůže, ať děláte cokoliv – je čistou energií kávy. Nebolí!

1 dcl nápoje obsahuje kofeinu přibližně jako 1 espresso kávy.

 

Nápoj se přímo nabízí k dochucení mlékem, cukrem, ovocem, alkoholem, podle toho, jaká příležitost nebo vaše zvyklost potřebu kávy vyvolala. 

 

 

13 položek celkem

Cena

89385
189385
Nahoru
Další produkty

Cold Brew je pojmenování moderní úpravy např. kávy macerací (louhování za studena). Výsledný nápoj dostal u kávy jméno Cold Brew Caffe. Kávu začali macerovat zhruba před patnácti lety v USA. I u nás si v současné době postupně nalézá své místo mezi milovníky kávy. Po prvních Cold Brew především kyselejší ovocné chutě nalézáme na trhu i Cold Brew COFEEC temnější nahořklé chuti. 

Poslední novinkou „studené přípravy“ se stávají čaje, bylinné nápoje. Na trhu nalézáme většinou Cold Brew z čajů a bylin dochucované cukry, různými chuťovými přísadami, aby se vyšlo vstříc chuťovým zvyklostem široké veřejnosti nebo umocnila příliš jemná chuť nápoje. Výjimkou jsou nápoje ROY a ROCO, postavené jen na studené maceraci Rooibos čaje nebo Rooibos čaje a kávy, bez dalších příchutí a přísad. Vychutnáte si tak nezkreslenou chuť surovin. 

Rooibos připravený za studena macerací poskytne tradiční chuť tohoto nápoje, a ještě něco navíc. Nápoj je neobvykle jemný, bez důrazu tříslovin a přitom, když jej pijete, jako by jej za chvíli byla plná pusa. Výrazná medová chuť, charakteristická pro Rooibos, se vám totiž projeví tak po třetím napití, i když intenzivní aroma cítíte od prvního přivonění. Chuť nápoje je čistá bez dodaných příkras, průzračná v tmavě rudém tónu tekutiny. Vznikla několikahodinovou macerací, a oproti extrakci v horké vodě se díky pozvolnému uvolňování složek Rooibos mohla projevit i subtilní složka chuťového vybavení této byliny. Milovníci čaje Rooibos nemůžou tento nápoj minout, protože vyzdvihuje to nejlepší z chutí a jedinečných vlastností Rooibosu.

Kvalitu našeho připraveného nápoje ROY zajišťuje jak délka doba studené macerace (min. 10 hod.), tak samozřejmě macerované množství, ale zejména nejlepší jakost Rooibosu.  

Rooibos pochází z Jižní Afriky, kde se používá již od starověku pro svůj uklidňující účinek na žaludek a proti bolestem hlavy. Obsahuje velké množství minerálů a stopových prvků.  Působí jedinečně jako energetický a osvěžující nápoj, aniž by obsahoval kofein. 

Je jako jeden z mála podobných nápojů vhodný pro celodenní pitný režim.

ROCO (směs Rooibos a kávy – nápoj bez přísad)

ROCO je první nápoj této kombinace. Moderní novátorský pokus o nový nápoj nebo bizarní kombinace dvou svébytných složek, které nelze propojit? Rooibos přece kofein neobsahuje, a i tím je výjimečný. Co tedy získáme tímto spojením?  V prvé řadě neobvyklou novou chuť.  Rooibos ve spojení s kávou vytváří neznámé jemné tóny, které se střídají během pití nápoje. Výsledek nelze s ničím srovnat, chuť je nová.  Navíc touto společnou macerací kávy a Rooibos vzniká unikátní energetický nápoj na bázi přírodních látek bez konzervantů, cukru a jiných přísad.  Kofein obsažený v kávě aktivuje organismus k intenzivnějšímu vstřebávání složek z Rooibos (minerály, stopové prvky, vitamíny…) a povzbuzuje, aniž by došlo k následnému vyčerpání, jak tomu někdy bývá u běžných energetických nápojů.
Nápoj obsahuje množství kofeinu zhruba jako když si dáte necelé espresso arabiky, a množství minerálů potřebné na jeden den.