ROCO 0, 33 l

Kód: 201
Novinka Tip
89 Kč

Jedinečná kombinace Rooibosu (bio organic) a kávy Arabika
Unikátní nealkoholický nápoj. Novátorská receptura (směs Rooibosu a mleté kávy) vytváří dosud nepoznanou chuť. Pomocí studené macerace se nenásilně prolínají zdánlivě odlišné chuti jemné medovosti Rooibosu s trpkou hořkostí kávy arabika. Vzniká tak nový chuťový prožitek, kdy se tyto chuti vzájemně střídají, nebo je vnímáme souběžně, nebo se dokonce občas prolnou do chuti jedné, nové, námi dosud nepoznané.

Bez přidaných příchutí, konzervantů, cukru

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rooibos obsahuje velké množství vitaminů i stopových prvků. Je vhodný k pitnému režimu, při sportu, bolestech hlavy, únavě.  V této kombinaci s kávou neztrácí své prospěšné nutriční hodnoty, káva navíc dodá kofein a pozitivně tak organismus stimuluje pro přijetí Rooibosu.

Tento neobvyklý nápoj může potěšit jak milovníky Rooibosu – káva doplňuje trpkostí jeho jemnost, tak i milovníky kávy – v Rooibosu lze najít chuť, kterou arabiku rozvíjí, navíc nápoj vhodně propojuje energetické stimulanty Rooibosu a kofeinové „pobídky“ kávy.   

Roco je nápoj upravený za studena macerací /zalitý studenou vodou, a to víc než na jedenáct hodin/. Nejsou použity žádná dochucovadla, konzervanty, není použitý cukr, tedy látky, které by omezovaly tuto energetickou čistotu a jedinečnou chuť.

Složení: voda, směs Rooibos (bio organic) a kávy Arabika, úprava podle coffeefriends.cz 
Obsahuje kofein v množství přibližně jako jeden šálek espressa.     
Šetrně pasterováno. Bez přidaných příchutí, konzervantů, cukru.   

Balení 0,33 l, 2 ks